UWAGA ! ! !

 PROMOCJA TYGODNiA

W tym tygodniu mega promocyjne ceny !!!!

Wolisz zrobić zakupy poprzez Allegro? Poniżej link do naszej oferty:

https://allegro.pl/uzytkownik/volton_pl?order=dd

 UWAGA, rozpoczynamy przerwę urlopową, która potrwa do około 10.07.2022. Realizacja zamówień zostanie wznowiona zaraz po naszym powrocie.

Profesjonalny zestaw zasilania awaryjnego UPS do lodówki farmaceutycznej lub domowej - ZESTAW na 15 - 30 godzin

Dostępność: Brak na stanie. Czekamy na termin nowej dostawy towaru.
Cena: 3 299,00 zł 3299.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Jeżeli zawartość Państwa lodówki jest cenna, to taniej za zestaw być nie może !!! Proszę nam zaufać, tańsze rozwiązania nie gwarantują pewnego zasilania. Jeżeli nie jesteśmy w stanie przeprowadzić szczegółowych, fachowych pomiarów i montażu musimy zadbać o nadmiar mocy. Poniższy układ posiada jej duży zapas, aby swobodnie uruchomić nawet agregat dużej lodówki.

Dzięki zastosowaniu podwójnych akumulatorów klasy AGM zmniejszono prądy o połowę, co znacznie ułatwia rozruch urządzeń takich jak agregaty czy pompy. 

 

Zestaw zasilania awaryjnego składający się z wysokiej klasy zasilacza awaryjnego o mocy rozruchowej 2400W oraz dedykowanej pary akumulatorów AGM tzw.żelowych o pojemności 2x120Ah klasy PREMIUM.

Zestaw wystarcza do automatycznego podtrzymania zasilania lodówek domowych oraz farmaceutycznych z agregatami mocy do około 450W czyli nawet dużych szaf stosowanych w powiatowych stacjach sanitarno-epidemiologoicznych przez około 15 do 30 godzin zależnie od mocy agregatu, jednak wyliczony czas podtrzymania zasilania zależy od wielu czynników i może być traktowany jedynie jako poglądowy. W przypadku zasilania mniejszych lodówek z agregatami o mocy około 100W czas ten będzie dwu - trzykrotnie dłuższy.

Każda lodówka jest wyposażona w agregat różnej mocy, ma inna klasę izolacji, może znajdować się w innej temperaturze otoczenia oraz jest ogólne innej konstrukcji technicznej, dlatego nie można jednoznacznie określić / zagwarantować konkretnych czasów podtrzymania zasilania. 

Akumulatory w zestawie są akumulatorami szczelnymi, są przystosowane do pracy w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych etc.

 
  Udzielamy 24 miesiące gwarancji na zestaw (spodziewana żywotność akumulatorów to realnie 5 lat), można przedłużyć gwarancję za dopłatą 10% ceny za każdy dodatkowy rok, forma płatności przedpłata na podstawie fv pro-forma. W szczególnych przypadkach, dla instytucji publicznych, umożliwimy płatność przelew 14-30 dni.  Realizacja zamówienie w ciągu trzech dni roboczych.
 
Powyższy zestaw będzie zazwyczaj wystarczający do podtrzymania przez podany czas zasilania nawet dużej lodówki, jednak jest to uzależnione od temperatury otoczenia oraz jej klasy izolacji. Zazwyczaj czas ten na początku będzie dłuższy od podanego przez nas, ale z biegiem lat w miarę starzenia akumulatora będzie się skracał. Prawdopodobnie raz na 5 lat będzie konieczność wymiany akumulatorów na nowe.
 
 
 
Wymiary zasilacza :
293x280x160mm. waga 14kg. długość przewodów do akumulatora 80cm.
 
 
Wymiary jednego akumulatora 120Ah:
(DxSxW): 404 x 172 x 238 mm
Waga: 37kg 
 
 
 
Podłączenie zasilania awaryjnego jest bardzo proste i nie wymaga fachowej wiedzy:
1. Akumulatory łączymy w szereg , plus pierwszego akumulatora z minusem drugiego akumulatora (kabel jest w zestawie)
 
2. Kable akumulatorowe wychodzące z zasilacza podłączamy do wolnych zacisków szeregu akumulatorów zgodnie z oznaczeniem kolorystycznym (czerwony do czerwonego, czarny do czarnego).
 
3. Bezpiecznik akumulatorowy (biały) z tyłu obudowy przesuwamy w pozycję ON.
 
4. Do gniazda wyjściowego w zasilaczu awaryjnym podłaczamy lodówkę i uruchamiamy zasilacz poprzez przytrzymanie włącznika ON przez 5 sekund. Teraz lodówka juz pracuje z akumulatora.
 
5. Wtyczkę sieciową zasilacza podłączamy do gniazda  sieciowego 230V i rozpocznie się praca zasilacza z napięcia z sieci.
 
W przypadku zaniku napięcia w sieci zasilacz przejdzie automatycznie na pracę z akumulatorów, po powrocie napięcia zasilacz przełączy się na sieć i automatycznie doładuje sobie akumulatory. Pozycja ułożenia akumulatorów jest dowolna. Polecamy zasilacz postawić na dowolnej szafce, w której umieścimy akumulatory.
 
Szafka do nabycia u nas osobno.
 
Zarówno zasilacz jak i akumulatory są to produkty wysokiej klasy na których można polegać. Dodatkowe informacje proszę pisać do na na adres mail volton.pl@gmail.com lub dzwonić pod numer 71 363 53 33.

Produkty powiązane

  •  

    W Państwa domach pracuje już ponad 20 000 zasilaczy od nas, dziękujemy za zaufanie :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl